Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

NOV 27 Andrei Bandera/Vene Kultuurikeskus/
Andrei Bandera

Andrei Bandera

 Paljudele huvilistele esineb Eestis esmakordselt populaarne laulja Andrei Bandera.
27. novembril esitab ta Vene Kultuuri Keskuses oma kontsertprogrammi PUUDUTUS.

Kontserdil esitatakse laule, millele on omane kontrastsus, mõjusus ja hoolikalt läbimõeldud MUSTLASLAULULE omane kõlavarjund.
ANDREI BANDERA kontserdid on alati unustamatud ja tõstavad publiku emotsioonide haripunkti - jõuab ju esimeste helidega kuulajate südamesse keeristuulena pidumeeleolu, vene elurõõm ja hing!
Romantik ja meeliskleja, tõsine mees ja äge mässaja - huvitavaid ja unustamatuid ning vastuolulisi meeleolusid ja keerukaid karaktereid saab kuulda ANDREI BANDERA esituses küllaga. Laulja laulab avastustest, avab oma hinge ja ilmutab terves esituses tohutut siirust.


ANDREI BANDERA nimi on tuntuks saanud viimase kümne aastaga. Sealjuures iseloomustab tema loomingulist teed uskumatult kiire lend populaarsuse tippu. Kui 2004. aastal kõlas tema laul „Pajud” Venemaal populaarses raadiojaamas Raadio Chanson, muutis see ANDREI BANDERA kohe populaarseks. Just selle laulu esitus pani aluse tema soolokarjäärile. Läbitungiv vokaal MUSTLASLIKU intonatsiooniga - inimese hääl, kes avaralt ja siiralt armastab elu, selle hääle taaskõlamist on hakanud ootama kõik, kes soovivad kuulata lüürilist ja südamlikku laulu. Laulja 3 albumid “Seepärast, et armastan”, “Võimatu on mitte armastada” ja „Puudutus”, ilmuvad pidevalt kordusväljaannetena ja omavad kaasaegse vene laulu armastajate kollektsioonides väärikat kohta. Laulud ”Armastatu", "Pajud", “Šеremetjevo”, “Tuvikesed”, “Pärl” on pidevalt populaarsete raadiojaamade eetris.

27. novembri aastalõpu poole kiirustavad jaheduses ootab teid unustamatu õhtu laulukunstnikuga. ANDREI BANDERA täidab Teie jaoks selle õhtu uudse ja imelise laululoominguga. Samas esitab ta ka juba tuntud laule nii, et kuulajail on raske oma kohale istuma jääda - nii tugev on soov tantsida ja laulda koos Andreiga!
Sellises inimliku rõõmu stiihiast ja positiivsete emotsioonide küllusest on rõõm osa saada! Tulge jagama elurõõmu ja osa saama helgete tunnete ilust - ANDREI BANDERA jagab seda kõike oma publikule ohtralt ja meeldejäävalt!

Kuni 27 novembrini kõik pääsmed allahindlusega 20% (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: