Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

JAN 31 Aleksandr Revva/Nordea Kontserdimaja/
Aleksandr Revva

Aleksandr Revva

Tallinn Cotsert Club (tcc.ee) esitleb: Tallinnas esineb taas, nagu aasta eest, soolokontserdiga üks Comedy Clubi residentidest, ümberkehastumiste meister Aleksandr Revva. 31. jaanuaril 2016 toimub Nordea Kontserdimajas Revva juubelikontsert „Olen 25!“. Ürituse erikülaline on epataažikuningas Artur Pirožkov.

Aleksandr Revva on sedavõrd populaarne ja nõutud artist, et kohalikud organisaatorid, võtnud arvesse arvukaid palveid ja eelmise aasta monotüki „Seksguru“ ülipopulaarsust, korraldasid humoristi uue kontserdi Tallinnas.


KUIDAS SAADA LISASOODUSTUST 7% LEIAD SIIT.


Seekord ootavad teid Aleksandri firmahuumor, muusikahitid ja parimad uued miniatuurid. Tallinna publiku ette astub ümberkehastumiste meister erinevates rollides.

Revva kõige tuntumad kujud on vanaema, Stas Mihhailovi teisik Mihhail Stasov, maag-šarlatan Aleksei Novatski, kulturist Aleksandr Svistopljasov, aeroobika meistersportlane Super Stas. Ja muidugi tüüpiline matšo Artur Pirožkov, kes on kutsutud Tallinna erikülalisena. Seda kutti, nagu ütleb Revva, tahavad paljud. „Kõik tahavad, mitte ainult sina. Mina tahan iseend,“ tunnistas Revva ühes teleusutluses oma austajannale. Ümberkehastumiste meister ei rahuldu üksnes nende kujudega, mis tal juba on, vaid loob mängleva kergusega üha uusi ja uusi.

Tahate kuulda Maa kõige võluvama mehe häält? Siis kiirustage, sest kontsert on juba ukse ees! Te ei saa ainult naerda, vaid ka nutta...naerust muidugi!

Üritus Facebook-is:

www.facebook.com/events/1910272052531816/1910853335807021/

Esimesed 200 piletit 15% soodustusega!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: