Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

FEB 12 Aleksandr Malinin/Nokia Kontserdimaja/
Aleksandr Malinin

Aleksandr Malinin

12. veebruaril esineb Nokia kontsertsaalis Venemaa rahvakunstnik, laulja Aleksandr Malinin - vene romansi ja ballaadi kuningas!

Meisterliku laulja iga esinemine on vallutanud ja vallutab miljoneid südameid nii kodumaal kui ka raja taga. Aleksandr Malinin on tõstnud klassikaliselt kammerliku romansi lausa kaasaegsete hittide tasemele ja terves ilmas lauldakse kitarri saatel tema kuulsaks saanud laule. Ülituntuks saanud tema Vene kodusõja meeleoludest värvitud valgekaardi romanss „Porutšik Golitsõn”, aga ka paljud teised, nagu „Valge hobune”, „Ball”, „Armastus ja lahusolu”, „Lõbu”, „Laulatus”, „Kaldad”, „Väide” ja muud arvukad romansid ning ballaadid.
Aleksandr Malinini lavadebüüt toimus 1987. aastal Moskva rokkfestivalil, kui tollal ebatavaline esitus laulust „Must vares” ja vene romanss „Postipoiss, ära kiirusta hobuseid”, avaldasid publikule enneolematut mõju. Aga juba 1988. aastal sai lauljast noorte lavakunstnike konkursil Jurmala-88 absoluutne võitja ja peaauhinna omanik - ning kohe ka miljonite südamete võitja.
Suur publikupoolne armastus Aleksandr Malinini loomingu vastu on teda ärgitanud püsivalt koostama eredaid ja huvitavaid kontsertprogramme, kuhu ta alati kaasab lüürilisi ja liigutavaid kompositsioone. Laulja sügavat, hingekeeli äärmiselt lähedalt puudutavat häält peetakse õigusega üheks eredaimaks Venemaa laval kuulduist.

Romantilise kangelase kuju on nii sügavalt kinnistunud Аleksandr Malinini kunstnikuloomusse, et juba aastaid ei ole tema kontsertidel olnud tühje kohti - nii väga ihaldavad tema laule kuulda paljud ja paljud naisesüdamed.
ALEKSANDR MALININI 12. veebruari kontsert on kena kingitus sõbrapäevaks nii teile endale kui ka sõbrale. Tulge ja nautige sõbrapäeva eel tõelist vene romanssi!

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: