Kasutaja sisenemine

Sisestage e-posti aadress ja parool

Unustasite salasõna? Tuleta meelde

Ei ole meie klubi liige? Registreeru siin

MÄR 17 Валерий Меладзе - ''20 историй о любви''/Nokia Kontserdimaja/
Валерий Меладзе - ''20 историй о любви''

Валерий Меладзе - ''20 историй о любви''

 17. MÄRTSIL esineb Nokia Kontserdimajas laulja VALERY MELADZE oma uue kevadise programmiga 20 LUGU ARMASTUSEST.

Esitusele tulevast 20 loost on igaüks erinev armastuslugu. On meil ju kõigil nii õnnelikke, kuid ka vahel piinavaid ja täitumatuid, samas ka ahvatlevaid ja igatsuslikke - tundesügavaid armastuslugusid.

VALERY MELADZE lauludele on loonud muusika laulja vend Konstantin, kelle helikeel on läbivalt lüüriline, romantiline ja liigutav. Laulud on kirjutatud mõjusatele ning tundeküllastele tekstidele.

„Publiku soovil olen kaasanud ka osaliselt oma juba tuntud viimaste aastate laule, enamus on aga täiesti uued. Minu otseesitusele loob tausta instrumentaalkvartett,” lausub VALERY MELADZE ise.

Missugune on VALERY MELADZE? Tõeline mees - romantiline, temperamentne, samas intellektuaalne, mitte mingi pop-kultuurile omane l’enfant terrible.

Lauljat paneb muretsema see, et sageli jääb meie kiires elus puudu helgest ja ilmelisest armastusest. Võib aga kindlasti väita, et kui sellest suurest tundest lauldakse siiralt ja nii suure kaasaelamisega nagu seda teeb MELADZE, hakkad tahtmatult uskuma, et see tunne kas on juba puudutanud või haarab kindlasti kohe-kohe meist igaüht.

VALERY MELADZE tervitab kõiki oma vanasid ja uusi sõpru ning loodab, et 17. MÄRTSIL täitub Nokia Kontserdimaja taas vaimustunud publikuga, et laulda ka üheskoos mõnd tema tuntumat ja armastatumat laulu. Siiani on VALERY MELADZE kontserte saatnud püsivalt vaimustunud aplaus, mis toob endaga kaasa rohked lisapalad. Lilled, aplaus, naeratused ja soojad tunded ning kaunid emotsioonid on alati saatnud kõiki VALERY MELADZE kontserte ta austajate rõõmuks.

17. märtsil kohtume taas Nokia Kontserdimajas!

MÜÜGIL ON LISAPILETID


(Hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Kõik registreeritud kasutajad saavad täiendavat soodustust 7%

 

JAGA:

VK Facebook Twitter

KUTSU SÕPRA: